3 דברים שלא ידעתם על עומר אדם

עומר אדם - זמר ענק

3 דברים שלא ידעתם על עומר אדם

ביולי 2019 הופיע עומר אדם מול 50,000 אנשים בפארק הירקון, באחת ההופעות המרשימות שהיו בישראל, מה שהיה בשבילו עוד שיא בקריירה המדהימה שלו.

עומר אדם, הזמר שנכנס לתוכנית כוכב נולד בטענה שהוא כבר בן 16 למרות שהיה אז בן 15 מה שנחשף על ידי הבלוגר עומרי חיון ואילץ אותו לפרוש מהתחרות, הוא אחד השמות הלוהטים במוזיקה הישראלית בשנים האחרונות. הוא אחראי ללא מעט להיטים והוא הוביל לא מעט מצעדי פזמונים, ונראה ששיא הקריירה שלו עוד לפניו. אז הנה 3 דברים שאולי לא ידעתם על עומר אדם, 3 דברים שאולי יפתיעו אתכם.


נצר למשפחה של גנרלים

עומר אדם אומנם לא היה חייל קרבי ואת השירות שלו הוא העביר בחיל החימוש בבה”ד 20, אך הוא בהחלט בן למשפחה עם קריירה צבאית מפוארת. אביו, רס”ן יניב אדם היה סגן מפקד יחידת הקומנדו שלדג, אחת היחידות המובחרות ביותר שיש לצה”ל כמו גם סמג”ד 202 של הצנחנים. אחי סבו היה יקותיאל אדם ודודו הוא האלוף אודי אדם, כשסבו של עומר שמואל אדם היה אלוף משנה ולאחר מכן ניצב משנה. הוא נולד בארצות הברית ועלה לישראל בגיל 3.


סוג של דוגמן…

עומר אדם הוא זמר מוערך ופרמורמר ענק אך מסתבר שהוא גם סוג של דוגמן…. הוא נבחר להיות הפרזנטור המקומי של מותג האופנה מנגו הספרדי, והיה אפשר לראות אותו מככב בכמה פרסומות של החברה. את קריירת הדוגמנות והמשחק שלו המשיך כפרזנטור של בזק והופיע בפרסומות יחד עם גידי גוב.

 

מחזיק שיא המכירות בשעה אחת

עומר אדם הוא אחד הזמרים המבוקשים בישראל, את זה כל ילד יודע, אך מה שלא יודעים הוא שהוא מחזיק בשיא מכירות הכרטיסים בשעה בכל הזמנים. ב-24 במאי 2018 הוא הופיע באצטדיון סמי עופר בחיפה, כשלקראת ההופעה הזו הוא מכר לא פחות מ-30,000 כרטיסים בשעה הראשונה שבה אפשר היה לקנות כרטיסים להופעה.

אין ספק שעומר אדם הוא אחד מהזמרים המשפיעים ביותר בישראל והוא עומד להישאר במרכז הבמה עוד שנים ארוכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


*