הפרוייקט של עידן רייכל –הפרוייקט הכי מעניין במוזיקה הישראלית

עידן רייכל עם נשיא המדינה

הפרוייקט של עידן רייכל –הפרוייקט הכי מעניין במוזיקה הישראלית

פעם, הראסטות היו סימן ההיכר שלו עד שהקרחת תפס את מקומן, אך את השם “עידן רייכל” אין כמעט מי שלא מכיר. עידן רייכל הוא מפיק מוזיקלי, כותב, מלחין, פזמונאי ומוזיקאי כשההפקה המוכרת ביותר שלו היא הפרוייקט של עידן רייכל, הפרויקט הכי מעניין שהיה במוזיקה הישראלית אי פעם שחמשת אלבומיו הראשונים מכרו מעל לחצי מיליון עותקים.

מהו הפרויקט?

הפרוייקט של עידן רייכל הוא למעשה ההרכב שלו, שמה שייחודי בו שהוא לא קבוע, אלא מתבסס על תחלופה של זמרים ונגנים כל הזמן. עידן רייכל הפך מהר מאוד בזכות הפרויקט הזה לאחד השמות הכי חמים בתעשייה, כשלאחר שני האלבומים הראשונים בפרוייקט הוא כבר הפך לפזמונאי ומלחין מבוקש מאוד.

על האלבומים

את תחילת דרכו עשה עידן רייכל כקלידן של ריקי גל ועברי לידר ובמקביל הקליט כמה שירים באולפנו הביתי בכדי שיוכל להציג אותם. מי ששמע אותם הוא גידי גדור מחברת הליקון שאהב את השירים והחליט להרים את הכפפה ולהפוך אותם לאלבום. כך נוצר האלבום הראשון כשהשני יצא בשנת 2004 ופרץ עם השיר המזוהה ביותר עם עידן רייכל – ממעמקים, והאלבום השלישי יצא בשנת 2008 וגם הוא הפך מהר מאוד ללהיט ענק. האלבום הרביעי ברובו מאגד שירים קודמים מהופעות חיות שלו והחמישי יצא לאור בשנת 2013 בו הוא שיתף פעולה עם זמרים אחרים.

אין ספק שעידן רייכל הוא אחד ממעצבי המוזיקה בישראל, יותר וזמר מוערך מאוד שהביא לנו לא מעט להיטים שיישארו איתנו עוד שנים ארוכות. ההצלחה של עידן רייכל לא עצרה לכל אורך הדרך כשאחד מרגעי השיא בקריירה שלו, היה הופעה עם השיר “בואי” של הפרוייקט במהלך אירוויזיון 2019.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


*