הסוד של הזמרות המטופחות בעולם – הלחמת ריסים

ביונסה - מטופחת פלוס

הסוד של הזמרות המטופחות בעולם – הלחמת ריסים

סלבריטאיות נראות לנו לעיתים כמו “נשות על” אך למעשה הן נשים רגילות בדיוק כמו כל אחת. יש להן מאכלים שהן אוהבות, יש להן אביזרים שהן נקשרות אליהם, חטיפים שמועדפים עליהן וכמובן, פגמים במראה החיצוני שדורשים טיפול יום יומי. מה שאנו רואים על גבי מגזינים או בראיונות בטלוויזיה הוא לא הדבר האמיתי, וגם הן צריכות, טיפולי תיחזוק קבועים בשביל להיראות כמו שהן ניראות.

אחד מטיפולי היופי הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות בכלל וספציפית אצל סלבריטאיות הוא הלחמת הריסים, טיפול שלא רק גורם להן להיראות נהדר אלא גם מאפשר לריסים שלהן לנוח מהשפעות האיפור.

הלחמת ריסים כשמה כן היא, הלחמה של תוספות ריסים בצורה עדינה ובהתאם לבחירה של הלקוחה, בחירה של האורך וצורת העיגול. הארכת ריסים באמצעות הלחמה יכולה להחזיק מעמד כחודש וחצי וההמלצה היא להגיע לתחזוקה כל שבועיים שלושה.

סלינה גומז

אז הנה הראשונה ברימת מטפחות הריסים בשיטת הלחמת הריסים, רשימה של זמרות וסלבריטאיות שרק הולכת ומתארכת. סלינה גומז היא אחת מהזמרות היפיפיות שיש היום, זמרת עם חיוך עדין שמשדר תמימות וטוהר שמצהירה שהיא עושה הארכת ריסים וגם גאה בזה, ומה שגורם לה לחזור על הפעולה שוב ושוב הוא שהיא פשוטה וללא כל מאמץ מצידה. היא טוענת שזה מקל על החיים והופך אותם לנוחים יותר.

ג’ניפר לופז

ג’ניפר לופז היא אחת הזמרות הסקסיות שנראו כאן, זמרת שיודעת להתלבש ולבחור את הנעליים המתאימות וגם היא מצהירה שהיא משלימה ריסים ושהם ממש לא מורגשים כתוספת וממליצה עליהם.

ביונסה

אם אתם חושבים שביונסה מתעוררת עם ריסים כמו שלה והם טבעיים לגמרי, אתם טועים… היא מתחזקת אותם ומטפחת אותם כל הזמן, מה שבאמת מאפשר לה להתעורר ולהיראות נהדר.

קים קרדשיאן

אז איך הריסים של קים קרדשיאן כאלו מושקעים? קל… עם טיפולי הלחמת ריסים. גם היא מתארת שזה חוסך לה לא מעט זמן ושזה נוח ומהיר.

זו היא רק רשימה מצומצמת של סלבריטאיות וזמרות שכבר מזמן הבינו שהלחמת ריסים היא הדבר הנכון והן חייבות אותה לעצמן.

לסיכום…

הלחמת ריסים היא תחום די חדש לפחות בישראל וככל שעובר הזמן ניתן לראות יותר ויותר בחורות שנכנסו לעניינים ושוזרות ריסים באופן קבוע, אך עדיין באופן יחסי לאירופה ובפרט לערים כמו מילאן, אמסטרדם וכדומה, מדובר בהתחלה של תופעה. באופן אישי אני שוזרת ריסים אצל מורן צדק eyelash-extensions.co.il ומאוד אוהבת את התוצאה. אם את בעניין אני ממליצה לך לנסות מספר שוזרות מכיוון שלכל אחת יש את סיגנון העבודה שלה. מניסיון אחרי שמתחילים קשה מאוד להפסיק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


*